Hakkımızda

Hizmet Politikamız

Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizin bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz ürün ve hizmetlerden duyulan müşteri memnuniyeti, bizim için büyük değer taşıyor. Relax Ticaret olarak çalışma prensiplerimizin başında müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde algılamak ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda en doğru çözümleri en hızlı şekilde üretmek, müşteri odaklı olmaktır. 

 Relax Ticaret hizmet politikasında, müşteri memnuniyetini, güvenilirlik, istikrar, rekabetçilik ve güçlü ekiple öne çıkarak sağlamayı hedeflemektedir.

Vizyon

Güvenlik sistemleri ve Uydu sektöründe, alanında lider markaların geniş ürün yelpazelerini üstün hizmet kalitesi ile sunan, tercih edilen katma değerli distribütör olmak.

Misyon

Faaliyette bulunduğumuz güvenlik ve uydu sistemleri sektöründe; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak bayilerimiz, kurumsal müşterilerimiz ve bireysel müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

MARKALAR

HAFTA İÇİ 08:00 – 18:00

0544 538 4100

İLETİŞİM

info@relaxticaret.com

HAFTA İÇİ 08:00 – 18:00

0544 538 4100